سرمربی تراکتورسازی: آماده بازی با استقلال هستیم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بازیکنانم از هر حیث آماده بازی فردا برابر استقلال هستند و بدون توجه به تمامی مسائل حاشیه ‌ای دوست دارم فردا بازی خوبی داشته و پیروز میدان باشیم.

به گزارش ایرنا، جرج لیکنز عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با استقلال تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اختلاف 2 امتیازی تیم فوتبال تراکتورسازی با تیم استقلال، افزود: همه از اهمیت این بازی خبر دارند و به حمایت هواداران نیاز داریم.
وی با بیان اینکه آنالیز خوبی از تیم استقلال بدست آورده است، خاطرنشان کرد: ما می ‌دانیم که استقلال نفرات خوبی در اختیار دارد و حتی از چند ملی پوش در ترکیب خود بهره می ‌برد.
سرمربی تیم سرخ پوشان تبریزی در خصوص بازیکنان غایب تیمش اعلام کرد: تنها مصدوم تیم تراکتورسازی علی اسماعیلی است که از ناحیه پا دچار مشکل شده است و بقیه بازیکنان را در اختیار داریم.
وی درباره وضعیت کوین کنستانت هم گفت: کوین بازیکن بزرگی است ولی از زمان حضورش در تراکتور از نظر بدنی وضعیت آماده‌ ای نداشته و ما تلاش می کنیم تا او را به شرایط ایده‌آل برسانیم .
سرمربی بلژیکی تراکتور با بیان اینکه ساسان انصاری و اکبر ایمانی بازیکنان جدید ما هستند که نیاز به زمان بیشتری دارند تا با تیم هماهنگ شوند، اضافه کرد: پهلوان یک مشکل شخصی داشت که حالا برطرف شده و می تواند در اختیار تیمش باشد.
لیکنز گفت: با توجه به شناختی که از بازیکنانم دارم بهترین چیدمان را در مصاف با حریفان انجام می دهم.
سرمربی تیم تراکتورسازی با دعوت از هواداران پرشور تراکتور به ورزشگاه افزود: فردا هواداران زیادی به ورزشگاه می ‌آیند و ما باید تمرکزمان را حفظ کنیم تا به پیروزی دست یابیم.
به گزارش ایرنا، وینفرد شفر سرمربی استقلال به دلیل تاخیر پرواز آبی پوشان به نشست خبری پیش از دیدار با تراکتورسازی نرسید.
تیم تراکتور سازی با کسب 30 امتیاز و حفظ جایگاه چهارمی جدول لیگ برتر فوتبال فردا جمعه از ساعت 15 و 30 دقیقه به مصاف تیم استقلال 28 امتیازی در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز می رود.
/3071/9853

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال