هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

آذرتیتر: چهل بهمن و شکوه پابرجا

تبریز - ایرنا - پایگاه خبری آذرتیتر در مطلبی با عنوان «چهل بهمن و شکوه پابرجا» به قلم عارف گوزلی به تداوم و استواری چهل سالگی انقلاب اسلامی پرداخته است.

انقلاب اسلامی در سال 57 به رهبری امام خمینی (ره) با رویکرد فرهنگی چنان نگاه ملت های منطقه و جهان را به خود جلب کرد که ملت های منطقه و جهان شکوه اراده و خواست مردم یک کشور را در تغییر سبک و شیوه زندگی و حکومت و تعیین سرنوشت خود به نظاره نشستند.
رویکرد فرهنگی و تغییرات اساسی حاصل از انقلاب اسلامی ایران با شعار و طعم استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی برخلاف ملت ایران به مذاق خیلی از قدرت های جهان که چشم به سرسپردگی حکومت و مردم ایران داشته اند خوش نیامد و آرزوها و منافع خود را در ایران برباد رفته دیده و تمام قدرت و روش های خود را برای تضعیف و تسلیم نمودن انقلاب ایران به کار بستند.
از تسلیح و حمایت گروه های تروریستی کشورهای همسایه و تحمیل جنگ، ترور شخصیت های علمی و سیاسی گرفته تا اعمال تحریم های اقتصادی همگی گواه بر دشمنی آنان با نظام جمهوری اسلامی است.
بدون شک دشمنان انقلاب کمر همت بسته اند تا مردم شاهد رشد و بالندگی درخت انقلاب اسلامی نباشند و از انواع روش ها برای ایجاد تزلزل در اراده عمومی مردم استفاده می کنند و در پی القای ناکارآمدی نظام هستند.
همان طور که شاهدیم، در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی یکی از روش هایی که از طرف دشمنان به طور جدی روی آن تاکید و به مرحله اجرا گذاشته شده است ضربه زدن به اراده عمومی از طریق اعمال تحریم های اقتصادی و فشارهای معیشتی به مردم است.
اما همان طورکه در طول چهل سال گذشته مسئولان و مردم از بحران های تحمیلی با سربلندی بیرون آمده اند بدون شک در این مقطع از تاریخ انقلاب اسلامی نیز انتظار می رود مسئولان سیاسی و برنامه ریزان اقتصادی کشور به نحوی برنامه ریزی کنند که نقطه ضعف اقتصادی را به نقطه قوت تبدیل کرده و از قدرت و اراده عمومی در جهت عبور از بحران اقتصادی کشور استفاده نمایند.
امکان تحقق استقلال اقتصادی از طریق بسیج تمامی ظرفیت ها و توانمندی های مردمی در حمایت از تولیدات داخلی و ترویج فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی و تمرکز بر پرکردن خلا های اقتصادی میسر است.
به امید انکه همچنان شاهد شکوه پابرجای انقلاب اسلامی در ایران وطن باشیم.
6132/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال