کتاب داستانی بال در بال قاصدک ها در مراغه رونمایی شد

مراغه - ایرنا - مجموعه داستانی «بال در بال قاصدک‌‎ ها» اثر مهری پاشافامیان با حضور نویسندگان، پژوهشگران و علاقه ‌مندان فرهنگ و ادب در مراغه رونمایی شد.

به گزارش ایرنا، احمد دادرس فیاض روز پنجشنبه در مراسم رونمایی از این کتاب افزود: این کتاب دومین اثر این نویسنده با استعداد مراغه ای بوده که به زیور طبع آراسته و منتشر شده است.
وی با اشاره به انتشار این کتاب ادامه داد: کتاب بال در بال قاصدک‌ ‎ها در ١٣٢ صفحه رقعی در قالب 14 داستان کوتاه نگاشته و توسط انتشارات اندیشمندان‌‎ کسری چاپ شده است.
دادرس فیاض اضافه کرد: توجه به تولید آثار فاخر و ارزشمند در حوزه ادبیات، یکی از مهم ترین نیازهای زمان حال بوده و این امر باید هم از طرف مسئولان و هم از سوی هنرمندان و نویسندگان مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: وجود نویسندگان و هنرمندان تاثیر گذار حوزه ادبیات در این شهرستان همواره این شهر را به عنوان یکی از قطب های مهم ادبیات هم در زمینه نثر و هم در زمینه نظم معرفی کرده است.
وی افزود: حمایت از نویسندگان، مولفان و هنرمندان هنرهای تجسمی و ادبا همواره از رسالت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
به گزارش ایرنا، در این مراسم تعدادی از نویسندگان و صاحب ‌‎نظران عرصه ادب و هنر مراغه به بیان دیدگاه ‌‎های خود در خصوص کتاب تازه منتشرشده پرداختند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال