نتیجه دیده وری سل و ایدز در زندان میانه منفی است

تبریز- ایرنا- سرپرست زندان میانه گفت: دومین طرح دیده وری سل و ایدز در بین مددجویان این زندان با همکاری شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اجرا شد که منفی است.

حجت الاسلام بهروز سلیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر طرح دیده وری از ۲۱۵ مددجو معاینه عمومی نیز انجام و هیچ مورد مشکوکی گزارش نشد.
وی ادامه داد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه همکاری خوبی برای بیماریابی به موقع و انجام طرح های دیده وری مددجویان و انجام معاینات پزشکی با این زندان دارد.
حجت الاسلام سلیمی همچنین اظهار داشت: طرح قرآنی کاروان نور نیز بر اساس تفاهم نامه بین این زندان و اداره اوقاف شهرستان میانه اجرا می شود.
وی اضافه کرد: این تفاهم نامه نکته عطفی برای تعامل و همکاری بهینه 2 اداره برای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی به ویژه توسعه و ترویج فعالیت های فرهنگی و تربیتی درون زندان ها است.
سرپرست زندان میانه گفت: با اجرای مفاد این تفاهم نامه می توان بیش از پیش نسبت به تقویت باورهای اعتقادی و دینی مددجویان زندان اقدام و جایگاه خوبی در مسایل فرهنگی و قرآنی در سطح استان کسب کرد.
حجت الاسلام سلیمی یادآورشد: اداره زندان میانه به تنهائی قادر به اجرای بهتر و بهینه مسایل فرهنگی و تربیتی نیست و نیازمند همکاری و همدلی سایر نهادها و ادارات است.
6120/3093/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال