1883 جهیزیه به نوعروسان آذربایجان شرقی اهدا شد

تبریز- ایرنا- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: یکهزار و 883 سری جهیزیه توسط خیران در 9 ماهه امسال به نوعروسان زیر حمایت کمیته امداد این استان اهدا شد.

به گزارش ایرنا ابراهیم جعفری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای تأمین این تعداد جهیزیه بیش از 64 میلیارد و 280 میلیون ریال هزینه شده که از این مبلغ حدود 16 میلیارد و 290 میلیون ریال از طریق صدقات بوده و بقیه از توسط خیران و اعتبارات دولتی تأمین‌شده است.
وی با اعلام اینکه امسال به طور متوسط روزی هفت جهیزیه به نوعروسان اهدا شده است، تاکید کرد: بخشی از هزینه‌های تامین جهیزیه‌ها از محل اعتبارات دولتی و بخشی نیز با مشارکت خیران و مردم نیکوکار تهیه و در اختیار نوعروسان قرار گرفت.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد آذربایجان شرقی با تقدیر از کمک خیران در تهیه جهیزیه برای نوعروسان بیان کرد: مشارکت مردم و خیران در تأمین جهیزیه موجب ترویج فرهنگ ازدواج در بین جوانان و کمک به نیازمندان می‌شود.
جعفری همچنین با اشاره به اجرای طرح کوثر توسط کمیته امداد گفت: پرداخت کمک‌هزینه تأمین جهیزیه و ازدواج به نوعروسان و فرزندان مددجویان باهدف ترویج سنت حسنه ازدواج و سبک زندگی اسلامی انجام می‌شود.
518/6132/3093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال