انعکاس عملکرد نظام در چهل سالگی انقلاب ضروری است

تبریز - ایرنا - امام جمعه مرند با اشاره به وجود دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی گفت: عملکرد نظام و مدیریت دینی در طول چهل سال گذشته باید انعکاس یابد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی نعمت زاده عصر دوشنبه در نشست خبری به مناسبت جشن های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، اظهار داشت: انعکاس عملکرد نظام و مدیریت دینی در این 40 سال بسیار ضروری است از این جهت که در دوران بعد انقلاب، با وجود مشکلات بسیار، دستاوردهای عظیمی در بخش های مختلف داشتیم.
وی با اشاره به افزایش 2.5 برابری جمعیت کشور نسبت به زمان انقلاب گفت: با توجه به اینکه اکنون فضا عوض شده و اکثریت جمعیت ما را جوانان تشکیل می دهند لذا باید در برابر فشاری که جهت ناکارآمد نشان دادن نظام وارد می شود، ایستادگی و دستاوردهای انقلاب را بیان کنیم.
امام جمعه مرند اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران برخلاف دیگر انقلاب ها که در دنیا اتفاق افتاده است، کاملا مردمی بوده و طبق معیارهای معنوی و از جنس انبیا است.
وی شعار دهه فجر امسال را «افتخار به گذشته، امید به آینده» بیان کرد و گفت: ما باید به چهل سال گذشته افتخار کرده و به آینده امید داشته باشیم.
حجت الاسلام نعمت زاده با بیان اینکه همه مردم و اقشار مختلف در انقلاب اسلامی سهیم هستند، افزود: امروز ما به حفظ وحدت ملی نیاز داریم و همه احزاب و گروه ها نیز باید منافع و مصالح ملی را به منافع شخصی ترجیح داده و خطوط قرمز نظام را رعایت کنند.
امام جمعه مرند ادامه داد: ضروری است از این یک ماه در جهت بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به طور مستند استفاده کرده و کارهای انجام شده در طول انقلاب را جهت امیدواری مردم معرفی کنیم.
وی همچنین از برگزاری نشست های مردمی مسئولان قبل از خطبه های نماز جمعه مرند همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: همزمان با دهه فجر مسئولان ادارات شهرستان جهت رسیدگی به مشکلات مردم قبل از خطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی حضور می یابند.
9916/6132/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال