ستاد اجرایی فرمان امام (ره) نقش مهمی در توسعه فرهنگی دارد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به اجرای طرح های آموزشی و حمایتی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این شهرستان گفت: این نهاد، نقش مهمی در توسعه زیرساخت های فرهنگی منطقه ایفا کرده است.

به گزارش ایرنا، حمید شکری روز دوشنبه در دیدار نمایندگان این ستاد با وی افزود: این نهاد در سال های اخیر بر اساس رهنمودهای رهبری و در کنار محرومیت زدایی، در زمینه اشتغال و طرح های تولیدی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی نیز گام های موثری برداشته است.
وی ادامه داد: هم اکنون سه مدرسه 6 کلاسه در روستاهای آلماچوان، کرمجوان و چوان سفلی با حدود سه میلیارد تومان هزینه کرد از سوی بنیاد برکت از زیرمجموعه این نهاد انقلابی در حال احداث است.
شکری افزود: همچنین حدود 200 میلیون تومان از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای ساخت و نوسازی چهار مسجد در روستاها و مناطق محروم این شهرستان تخصیص یافته است.
وی افزود: محرومیت زدایی و توجه به توسعه زیرساخت های آموزشی و فرهنگی در قالب اجرای طرح های عمرانی از اقداماتی است که توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سال های اخیر در این شهرستان و منطقه روی داده و منشا خدمات بسیاری شده است.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال