بارش برف، تبریز را فلج کرد

تبریز-ایرنا- بارش برف از ساعات صبح پنجشنبه در تبریز مردم این شهر را غافلگیر کرد و به دلیل بی توجهی شهرداری نسبت به نمک پاشی سطح خیابان ها، تبریز امروز فلج شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در حالیکه اداره هواشناسی آذربایجان شرقی از چند روز قبل نسبت به کاهش دمای هوا و احتمال بارش برف در شهرهای مختلف استان از جمله تبریز اطلاع رسانی کرده بود، متاسفانه شهرداری نسبت به این موضوع بی تفاوت بوده و به دلیل عدم ارایه خدمات مناسب مردم را با مشکلات عدیده مواجه کرده است.
در شرایطی که بارش برف در تبریز که از ساعت 7 صبح شروع شده است و هم اکنون ادامه دارد، از ماموران شهرداری برای نمک پاشی به خیابان خبری نیست و ترافیک سنگین بر خیابان های اصلی حاکم و به دلیل یخ بندان منجر به تصادفات عدیده خودروها می شود.
هواشناسی استان دو روز قبل اعلام کرده بود، آسمان آذربایجان شرقی برای روز 13 دی ماه صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و مه یا غبار اواخر وقت همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده باران و برف خواهد بود.
اینکه چرا شهرداری کلان شهر تبریز نسبت به هشدارهای هواشناسی بی تفاوت بوده و بلافاصله از همان ابتدای بارش برف در این شهر نیز اقدام به نمک پاشی سطح خیابان ها نکرده است، برای شهروندان جای سئوال و تامل دارد.
هم اکنون دمای هوای تبریز 2 درجه سانتی گراد زیر صفر و نم نسبی آن نیز 93 درصد است.
3038/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال