سرمربی تیم ماشین سازی تبریز:

بازیکن به تراکتورسازی می دهیم

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با بیان اینکه بازیکنان اصلی این تیم در نیم فصل جدا نمی شوند و آنها را حفظ می کنیم، گفت: اما اگر تراکتورسازی علاقمند جذب بازیکنی از تیم ما باشد، می پذیریم.

محمدرضا مهاجری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هیچ یک از بازیکنانی که در ترکیب اصلی قرار دارند از بدنه تیم ماشین سازی جدا نخواهند شد.
وی اضافه کرد: البته اگر باشگاه تراکتورسازی نیازمند بازیکنان تیم ما باشد، با کمال میل قبول می کنیم و بر این اساس اگر بازیکنی از ماشین سازی جدا شد، بازیکن جایگزین به خدمت می گیریم.
وی گفت: به خاطر تعطیلات چند روزی به بازیکنان استراحت داده ایم؛ در این مدت به دنبال شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف تیم مان هستیم تا با قدرت به نیم فصل دوم پا بگذاریم.
مهاجری همچنین در خصوص ناداوری ها در بازی های تیمش گفت: تیم ماشین سازی تبریز از ناداوری ها بسیار ضرر کرد و چندین امتیاز را به خاطر سوت های اشتباه داوران از دست داده است.
وی افزود: البته این ناداوری ها به نفع تیم پرسپولیس بود، اگر چه پنجره نقل و انتقال تیم فوتبال پرسپولیس بسته بود ولی پنجره داوری آنها باز بود.
وی گفت: از هفته آینده با اردوی 10 روزه در کیش تمرینات را از سر خواهیم گرفت، برای تقویت و افزودن چند بازیکن در پست های کلیدی در تلاش هستیم.
ماشین سازی تبریز با 14 امتیاز در رده چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.
3093/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال