مسائل واگذاری واحدهای صنعتی با تدبیردستگاه قضایی رفع شده است

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه خوشبختانه تعامل خوبی بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی استان وجود دارد، گفت: بسیاری از مسائل و مشکلات صنفی، کارگری و مشکلات مربوط به واگذاری واحدهای صنعتی با تدبیر، همراهی و تعامل دستگاه‌های قضایی و نظارتی رفع و حل و فصل شده است.

محمدرضا پورمحمدی روز یکشنبه در دیدار مسوولان قضایی استان با وی، بر تعامل دستگاه‌های اجرایی و قضایی استان برای رفع مسایل و مشکلات حوزه‌های مختلف و جلب رضایت مردم تأکید کرد و افزود: مسائل جامعه قابل تفکیک بین قوا نیست و همه قوا باید با هم تعامل داشته باشند.
وی با بیان اینکه باید چشم‌انداز درستی از وضعیت صنعت و تولید استان ترسیم شود، بر تقویت فضای تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی و قضایی برای جلوگیری از بروز بحران در واحدهای تولیدی و صنعتی تأکید کرد.
پورمحمدی با تأکید بر تلاش برای جلب رضایت مردم و از بین بردن اسباب نارضایتی، بیان کرد: در استان قابلیت‌هایی داریم که با استفاده از آنها به راحتی می‌توان مشکلات را رفع کرد و برای این منظور باید برنامه‌هایی طراحی شود که قابلیت اجرایی در زمان معین را داشته باشد.
حجت‌الاسلام حکمتعلی مظفری، رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این دیدار بر تعامل و همکاری دستگاه قضایی با مدیریت اجرایی استان تأکید کرد و گفت: تلاش می‌کنیم در همه امور کمک‌کار دستگاه‌های اجرایی باشیم تا بتوانند رضایت مردم را جلب کنند.
6120/3093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال