ضعف ولتاژ مناطق حساس و پر مصرف برق تبریز مرتفع شد

تبریز- ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اجرای سه طرح با ارزش افزون بر 2 میلیارد ریال توسط امور برق گلستان خبرداد و گفت: با احداث چند پست هوایی، ساماندهی شبکه های فشار ضعیف، ایجاد و افزایش قدرت مانور در شبکه زمینی 20 کیلو ولت، ضعف ولتاژ مناطق حساس و پر مصرف مرتفع شد.

عادل کاظمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، دلیل اصلی اجرای طرح های یاد شده را بهبود و افزایش پایداری شبکه توزیع برق عنوان کرد و افزود: خط 20 کیلوولت زمینی به متراژ 60 متر در کوی انصاری فرد به ارزش بالغ بر 114 میلیون ریال توسط امور برق گلستان اجرا شده است.
وی اعلام کرد: این طرح با اعتبار بیش از 900 میلیون ریال و با احداث 110 متر شبکه فشار ضعیف زمینی و 10 متر فشار ضعیف هوایی احداث شده است.
وی افزود: همچنین یک دستگاه پست هوایی به ارزش افزون بر 600 میلیون ریال در این کوی نصب و به بهره‌برداری رسید.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، اظهار داشت: احداث خط 20 کیلوولت زمینی به متراژ 50 متر در خیابان ابوریحان به ارزش بالغ بر 170 میلیون ریال، با هدف کاهش تلفات توسط امور برق گلستان انجام شده است.
کاظمی با تشریح طرح عملیاتی در خیابان ابوریحان بیان کرد: این طرح با ارزش افزون بر 800 میلیون ریال شامل 100 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و 100 متر فشار ضعیف زمینی به بهره برداری رسیده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز همچنین گفت: یک دستگاه ترانسفورماتور هوایی 400 کیلوولت آمپر به ارزش 600 میلیون ریال در خیابان ابوریحان به بهره برداری رسیده است.
وی با اشاره به طرح اجرا شده در خیابان لاله زار، اظهار داشت: مبلغ کلی این طرح افزون بر 800 میلیون ریال است که با احداث شبکه فشار ضعیف هوایی به متراژ 100 متر و همچنین 69 متر شبکه فشار ضعیف زمینی در این خیابان اجرا شده است.
کاظمی با اشاره به احداث خط 20 کیلوولت زمینی به متراژ 17 متر در خیابان لاله زار گفت: همچنین یک دستگاه پست هوایی 400 کیلوولت آمپر به ارزش بیش از 600 میلیون ریال در خیابان لاله زار نصب شده است.
3071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال