سوخت فسیلی از مرغداری های میانه حذف می شود

تبریز - ایرنا - فرماندار ویژه میانه گفت: با گازرسانی به سه محور اوچ تپه شرقی و قزل ازون این شهرستان سوخت فسیلی از بیشتر مرغداری ها حذف می شود.

به گزارش ایرنا، محمدرضا مشایخی روز شنبه در جلسه بررسی رفع موانع مرغداری های این شهرستان با اشاره به بروز برخی مشکلات اقتصادی افزود: تا اطلاع بعدی از سوی بانک ها و سایر نهادهای مربوطه اجرائیه ای برای تولیدی ها صادر نمی شود.
وی صادر نشدن اجرائیه برای واحدهای تولیدی را حمایت از تولید در این شهرستان خواند و اظهار داشت: باید در کنار تولید کنندگان باشیم و از آنها با بهره گیری از امکانات و اختیارات خود حمایت کنیم.
فرماندار ویژه میانه با اشاره به مشکلات تولیدکنندگان در حوزه بانکی و ادارات خدمات رسان یادآوری کرد: باید با تولید کننده با رافت و تکریم برخورد کنیم و به فکر رفع مشکلات آن ها بوده تا شاهد عملکرد اقتصادی مناسب و تولید بهتر از طرف تولیدکنندگان باشیم.
مشایخی با بیان اینکه مشکلات مرغداری ها از سوی دستگاه های متولی احصا شده است، ادامه داد: برخی مشکلات کلان بوده و برخی به علت ناهماهنگی ها و تداخلات 2 سویه ایجاد شده است.
وی از ادارات خدمات رسان و سایر نهادها که مشکلاتی با تولید کنندگان دارند خواست تا اقدام های خود در مورد تولیدکنندگان را قبل از اعمال به فرمانداری اطلاع دهند.
مشایخی بر همکاری 2 سویه تولیدی ها، بانک ها و ادارات خدمات رسان تاکید کرد و افزود: باید با راه حل های عملی و قانع کننده به رفع مشکلات پرداخت.
وی با بیان اینکه میانه قطب تولید مرغ گوشتی در استان به شمار می رود و این افتخاری برای این شهرستان است، گفت: فعالیت 83 واحد مرغداری با یک میلیون و 700 هزار قطعه با جوجه ریزهای متفاوت در سایه زحمات مرغداران شهرستان حاصل شده است.
شهرستان میانه با 180 هزار نفر جمعیت در 160 کیلومتری جنوب تبریز واقع است.
7231/8023/3093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال