نفس تازه در خط حمله تراکتورسازی، شایعه یا واقعیت؟

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به عنوان یکی از مدعیان رقابت های لیگ برتر، پس از جدایی چند بازیکن تاثیرگذار از این تیم، اکنون با مشکل نبود بازیکن در خط حمله مواجه شده و برای رفع این نقص به دنبال جذب ستاره های این پست و بمب خبری دیگری است.

به گزارش ایرنا، پس از عدم حضور آنتونی استوکس و لی اروین، 2 مهاجم برتر و تاثیرگذار در تمرینات این تیم، که البته دلایل آن هنوز برای طرفداران و علاقه مندان تیم مرموز و مبهم است، مسوولان باشگاه با درخواست کادر فنی، تصمیم به خدمت گرفتن بازیکنی که بالاتر از سطح این دو بازیکن باشد، اتخاذ کردند.
گزینه های زیادی برای جایگزینی استوکس و اروین در روزهای اخیر در رسانه ها مطرح شد که در این بین نام قوچان نژاد و طارمی بیشتر از دیگران به چشم می خورد.
با وجود شایعاتی که در رسانه ها و فضای مجازی در این خصوص وجود دارد، باشگاه و بخش اطلاع رسانی آن طبق رویه قبلی، سکوت اختیار و همه حرف و حدیث ها در این مورد را شایعه عنوان می کنند.
البته پس از عدم حضور استوکس و اروین، تراکتورسازی در 2 بازی مقابل پرسپولیس در تهران و پارس جنوبی در جم مشخص شد که این تیم، قایم به فرد نیست و اگر گل سالم حاج صفی در بازی با پرسپولیس مردود اعلام نمی شد، تراکتورسازان 6 امتیاز کامل از 2 مسابقه را کسب می کرد.
حال کادر فنی تیم تراکتورسازی برای اطمینان خاطر از خط حمله خود و حضوری تازه نفس در نیم فصل دوم رقابت ها، جذب حداقل 2 مهاجم را در دستور کار قرار داده و از این رو مالک و مسوولان باشگاه در این زمینه ورود کرده اند و طبق اخبار غیرموثق با بازیکنان مطرح داخلی و شاید خارجی وارد مذاکره شده اند.
رضا قوچان نژاد از بازیکنانی است که مورد تاکید و سفارش سایر ملی پوشان از جمله مسعود شجاعی است.
شجاعی در این مورد در مصاحبه ای اعلام کرده است که رضا قوچان نژاد بازیکنی فوق العاده و با کیفیت است و می تواند به تیم ما کمک کند.
وی گفته است: البته رضا یک فصل دیگر با آپوئل قبرس قرارداد دارد، اما اگر بیاید مطمئنا به تیم ما کمک می کند، چون رضا یک مهاجم فرصت طلب و این همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم؛ رضا می تواند از فرصت های مرده گل بسازد.
طارمی، دیگر گزینه مطرح برای تقویت خط حمله تراکتورسازی است که تحقق آن می تواند ضمن برآورده کردن رضایت تماشاگران، به ارتقای جایگاه تیم در جدول لیگ برتر نیز کمک کند.
هرچند باشگاه همه اخبار مربوط به جذب طارمی و قوچانی نژاد را رد می کند اما اگر این 2 بازیکن با تراکتورسازی قرارداد ببندند، نمی توان تعجب کرد، چون این گونه اتفاقات به امر عادی در باشگاه تراکتورسازی و بخش روابط عمومی و رسانه ای آن شده است.
البته با در نظر گرفتن اینکه طبق برنامه فصل نقل و انتقالات نیم فصل دوم از 16دی ماه آغاز می شود، باید برای اطمینان از خبرهای مربوط به جذب قوچان نژاد و در بازیکن دیگر تا آن تاریخ صبر کرد.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که با 26 امتیاز از 14 بازی در رده چهارم قرار گرفته و در هفته پایانی رقابت های نیم فصل دوم، بیست و سوم آذرماه جاری در تبریز از تیم فولاد خوزستان پذیرایی می کند.
3077/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال