نائب قهرمان جاکارتا درصدد ثبت رکورد جهانی پرتاب وزنه است

تبریز- ایرنا- قهرمان سابق پارالمپیک و نایب قهرمان پارا آسیایی جاکارتا گفت: پس از مسابقات آسیایی برای ثبت رکورد جدید تلاش می کنم تا دوباره رکوردار جهان شوم.

'سیامک صالح فرج زاده' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا سطح مسابقات بسیار بالا بود، گفت: در این مسابقات رکورداری جهان را از دست دادم چون ورزشکار اردنی با 12 متر و هفت سانتی رکورد من که 11.52 سانتی متر بود را شکست و قهرمان شد.
وی افزود: رقبای اصلی ماده پرتاب وزنه کلاس F34 جهان در آسیا حضور دارند و تنها 2 رقیب اصلی از انگلستان و کوبا در خارج از قاره آسیا هستند.
فرج زاده گفت: از روز شنبه هفته آینده تمرینات خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان که اسفند امسال در قطر برگزار می شود، آغاز می کنم.
وی ادامه داد: اردوهای غیرتمرکز تیم ملی در تبریز و چند شهر دیگر ایران که منطقه بندی شده است، برگزار می شود.
فرج زاده با انتقاد از حمایت نکردن مسوولان گفت: تنها سازمانی که حمایت کامل از من کرده هلال احمر است و با 6 ماه مرخصی ام برای حضور در اردوی تیم ملی موافقت کرده که جای تقدیر فراوانی دارد.
به گزارش ایرنا، سیامک صالح فرج زاده ورزشکار پرتاب وزنه در کلاس F34 صاحب 18مدال طلا و نقره پارالمپیک، جهان و پاراآسیا است.
آخرین مدال صالح فرج زاده مدال نقره بازی های پاراآسیایی است که در جارکارتا اندونزی به دست آمد، وی مدال طلای مسابقات پارالمپیک لندن را کلکسیون افتخارات خود دارد.
3093/3071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال