دشمن به دنبال اخلال در اقتصاد ایران است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: دشمن برای دلسرد کردن مردم از انقلاب و نظام، از راه اقتصادی وارد شده و به دنبال اخلال در اقتصاد کشور است.

به گزارش ایرنا، ایوب آقاجان زاده روز یکشنبه در جلسه شورای اداری هشترود افزود: هیچ اراده ای قادر به دلسرد کردن مردم ایران نسبت به نظام و انقلاب نیست ملت با صبر و درایت و وفادری به نظام بر این مشکل اقتصادی نیز فائق خواهند آمد.
وی افزود: باید قدر این ملت را دانست و مسئولان باید از فرصتی که برای خدمت به آنها ایجاد شده نهایت استفاده را کرده و مشکلات آنها را رفع کنند.
فرماندار هشترود نیز در این جلسه از خسارت 404 میلیارد ریالی سیل، تگرگ و توفان در سال زراعی امسال به کشاورزان هشترودی خبر داد و خواستار استمهال وام های کشاورزی و باغداران خسارت دیده شد.
امین امینیان همچنین از اقدامات اولیه تخصیص آب به میزان 15 لیتر در ثانیه برای معدن مس باشماق ( قاضی کندی ) خبر داد و افزود: کارهای اداری انتقال آب در دست اقدام است که نیاز به 2 مگاوات برق دارد که موافقت این موضوع نیز اخذ شده است.
وی گفت: عملیات اکتشاف مس باشماق به مدت 5 سال ازسال 92 شروع شده و تا سال جاری ادامه داشت که توسط شرکت گروه صنعتی توانگران هشترود انجام شده است.
فرماندار هشترود گفت: ذخیره زمین شناسی معدن به میزان 2 میلیون تن کانسنگ مس سولفیدی به صورت رگه ای و با عیار 6 دهم درصد است.
امینیان افزود: اقدامات اولیه شامل خرید زمین، انتقال آب، برق و کارهای اداری برای احداث کارخانه تولید کنسانتره مس با عیار 25 الی 30 درصد انجام شده و تاکنون نیزبیش از 80 میلیارد ریال هزینه شده است.
در این جلسه رقیه زارعی به عنوان بخشدار مرکزی هشترود معرفی و از خدمات غلامعلی محمد زاده تجلیل شد.
زارعی سومین بخشدار مرکزی زن در آذربایجان شرقی است.
3077/7486

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال