کاپیتان مس سونگون: قهرمانی آسیا را تکرار می کنیم

تبریز - ایرنا - کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با اشاره به سطح بالای مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا در جاکارتا گرفت: از حالا باید به فکر تکرار قهرمانی قاره کهن در سال آینده باشیم.

به گزارش ایرنا، فرهاد فخیم امروز یکشنبه پس از قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در مسابقات قهرمانی آسیا افزود: سطح بالای فینال مسابقات باشگاه‌های فوتسال آسیا نشان‌دهنده نزدیک شدن کیفیت فوتسال این قاره به مسابقات جهانی است.
وی پس از برتری 4 بر 2 نماینده کشورمان برابر نماینده ویتنام و قهرمانی در مسابقات باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: وقتی سطح بازی فینال این قدر بالا و نزدیک بود، نشان می‌دهد که فوتسال پیشرفت‌های زیادی کرده و به هم‌سطحی با فوتسال جهان نزدیک شده است.
کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون ورزقان ادامه داد: ما توانستیم قهرمان این مسابقات شویم، اما خوشحالی‌های ما فقط باید تا امشب ادامه پیدا کند و پس از آن به دنبال تکرار موفقیت قهرمانی در لیگ برتر فوتسال و همین مسابقات باشیم.
وی افزود: ما کار بزرگی انجام دادیم اما حفظ و تکرار این عنوان کار بزرگ‌تری خواهد بود که می‌خواهیم سال بعد آن را انجام دهیم.
تیم مس سونگون امروز( یکشنبه) در دیدار نهایی نهمین دوره رقابت های فوتسال جام باشگاه های آسیا بر تیم «تای سوی نام» ویتنام غلبه کرد و قهرمان شد.
شاگردان «حمید بی غم» در این دیدار تیم سوی نام ویتنام شگفتی ساز این رقابت ها را با نتیجه چهار بر 2 شکست دادند و عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کردند.
«حسین طیبی» و «اصغر حسن زاده» هر کدام یک بار و «فرهاد فخیم» 2 بار در این دیدار برای تیم فوتسال مس سونگون گلزنی کردند و قهرمانی تیم شان در ایستگاه آخر این رقابت ها را رقم زدند.
518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال