فرماندار اهر: رویکرد دولت انتقادپذیری مدیران است

تبریز-ایرنا- فرماندار شهرستان اهر با تاکید بر انتقاد پذیری مسئولان دولتی، گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید انتقادپذیری مدیران است و باید همه از انتقادهای سازنده و راهگشای رسانه ها و خبرنگاران استقبال کنند.

زاهد محمودی روز یکشنبه در نشستی با خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه و خبرنگار، افزود: بر اساس رویکردهای دولت تدبیر و امید و رییس جمهوری باید مسئولان انتقاد پذیر باشند چون یاسخگو بودن مسئولان موجب رفع نقاط ضعف و برطرف شدن مشکلات شهرستان خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه خبرنگاران و رسانه ها به عنوان نماینده افکارعمومی باید شفاف سازی کنند و این شفاف سازی نیز همراه با اطلاعات کامل و دقیق ارائه راهکار باشد، اظهار داشت: مهمترین وظیفه رسانه ها و خبرنگاران تنویر افکار عمومی، آگاه سازی جامعه و اطلاع رسانی دقیق است که باید برای پیشرفت شهر در سایه همدلی و تعامل سازنده با مسئولان و مردم تلاش کنند.
محمودی با بیان اینکه شهرستان اهر از لحاظ نوع اطلاع رسانی و کیفیت خبرها در آذربایجان شرقی رتبه بالایی دارد، گفت: اهر در حوزه های فرهنگ، هنر و رسانه جایگاه بالایی دارد و قابل مقایسه با سایر شهرستان ها نیست که تعداد رسانه های مجوزدار و کتاب های چاپ شده این موضوع را ثابت می کند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران با القاء بدبینی به مسئولان، آگاهی و فهم مردم را هدف قرار داده اند، ادامه داد: خبرنگاران و اصحاب رسانه می توانند با رعایت منافع ملی، شان و جایگاه و شخصیت افراد و حریم های اخلاقی و خصوصی، رسالت خود در انعکاس واقعیت های جامعه را به بهترین نحو ایفا کنند تا برنامه ها و ترفندهای دشمنان نظام و انقلاب خنثی شود.
3038/3071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال