افتتاح مرکز همایش های بین المللی تبریز همزمان با حضور رئیس جمهور در تبریز

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به افتتاح رسمی رویداد بین المللی تبریز 2018 با حضور رئیس جمهوری در اردیبهشت ماه سال آینده، گفت: بهره برداری از بزرگترین مرکز همایش های بین اللملی شمال غرب کشور همزمان با این رویداد مهم اتفاق می افتد.

مجید خدابخش روز شنبه در حاشیه بازدید از مرکز همایش های بین المللی تبریز به ایرنا اظهار کرد: این مرکز با 24 هزار مترمربع زیر بنا در شهرک خاوران تبریز در حال احداث است.
وی ادامه داد: تا کنون برای ساخت این مجموعه بزرگ در حدود 550 هزار میلیارد ریال هزینه شده و نزدیک به 60 میلیارد ریال اعتبار نیز برای اتمام پروژه در نظر گرفته شده است.
خدابخش تاکید کرد: بزرگترین سالن همایشی شمالغرب کشور با ظرفیت یک هزار و 400 نفر در شهرک خاوران تبریز در این مجموعه احداث می شود.
وی اظهار کرد: این مرکز دارای ظرفیت‌های چند منظوره بوده و نقش بسزایی در توسعه فرهنگی این شهر، استان و محدوده شمالغرب ایفا می کند.
استاندار آذربایجان شرقی دو مجموعه مقبره‌الشعرا و مرکز همایش‌های بین‌المللی را دو مزیت مهم فرهنگی شهر تبریز توصیف کرد.
به گزارش ایرنا، مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع و با زیر بنای 24 هزار متر مربع طراحی و اجرا شده است.
سالن همایش اصلی این مرکز با گنجایش یک هزار و 500 نفر، سالن همایش دوم به گنجایش 500 نفر، سالن‌های جانبی، پارکینگ‌های اصلی و فرعی، فضاهای رفاهی و خدماتی، کلاس‌های آموزشی و مجموعه پله‌های برقی و آسانسورها از بخش های عمده این مرکز است.
6120/6183

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال