توزیع 400 بسته سبد غذایی در بین خانواده های زندانیان مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه از آغاز توزیع 400 بسته سبد کالائی و غذائی ویژه ماه مبارک رمضان در بین خانواده های زندانیان زیر پوشش این انجمن خبر داد.

سیدعلا الدین نقیبی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: توزیع این اقلام با هدف ارائه خدمات رفاهی و معیشتی برای اقشار آسیب پذیر جامعه با حمایت خیران و هماهنگی دادستانی این شهرستان انجام می شود.
وی ادامه داد: این سبد کالائی شامل 14 قلم مواد غذائی از جمله برنج، ماکارونی، حبوبات، چای، روغن، قند، شکر، عسل، رب گوجه فرنگی و یک قلم کالای ویژه ماه مبارک رمضان شامل یک قواره چادری برای خانوارهای زیرپوشش این انجمن است.
وی اضافه کرد: ارزش ریالی این سبدهای کالائی به ازای هر سبد 2 میلیون و 400 هزار ریال و در مجموع حدود 960 میلیون ریال است.
وی گفت: خیران و نیکوکاران در صورت تمایل برای کمک به مددجویان زیر پوشش این انجمن، می توانند در تهیه و توزیع سبد غذایی با این انجمن همکاری کرده و کمک های نقدی خود را به این انجمن اعطا کنند.
وی افزود: حمایت خیران نوع دوست و نیک اندیش این شهرستان در رفع مشکلات خانوارهای نیازمند زیرپوشش این نهاد در سال های اخیر قابل تقدیر بوده و امسال نیز آیین گلریزان با حضور این خیران در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، هم اکنون خانواده های زندانیان شهرستان های مراغه و عجب شیر و همچنین تعدادی از افراد سایر شهرهای ایران که در زندان مراغه بسر می برند تحت پوشش کمک های این انجمن هستند.
شهرستان مراغه با حدود 250 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار: ابراهیم مطلوبی**انتشار:عیسی عطاپور**
3077/7487

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال