رئیس عقیدتی پادگان عجب شیر: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مرد بحران‌ها بود

مراغه - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی پادگان شهید سرلشکر برخورداری عجب شیر گفت: آیت ‌الله هاشمی رفسنجانی مرد بحران‌ها بود و بحران های زیادی با تیزهوشی این یاردیرین امام و رهبری از سر کشور دفع شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدحسن فرحی روز پنجشنبه در مجلس بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع عجب شیر اظهار کرد: تیزهوشی آیت الله هاشمی در پیش و پس از انقلاب نیز موجب شد تا گزند کمتری به کشور وارد شود.
وی افزود: آیت‌ الله هاشمی در تمام طول عمر خود سعی در ایجاد اتحاد و همدلی میان احزاب و گروه‌ های مختلف در داخل کشور داشت ‌به طوری که ایشان به میانجگری و حل اختلاف مشهور بودند و مراسم تشییع ایشان نیز نمادی از وحدت و یکدلی شد به گونه ‌ای که همه احزاب و گروه‌های سیاسی و مردمی در آن شرکت کردند.
رئیس عقیدتی سیاسی پادگان شهیدسرلشکر برخورداری عجب شیر افزود: ولایت پذیری و ولایت مداری آیت الله هاشمی رفسنجانی مصداق و الگویی مناسب برای همه دولتمردان و مردم است.
حجت الاسلام فرحی افزود: این عالم وارسته و مبارز انقلابی همواره در مسیر امام و رهبری بودند و از این خط مستقیم هیچوقت کج نرفت و فرصت طلبان و خناسان نتوانستند محبت و علاقه رهبری معظم انقلاب را نسبت به یار و دوست دیرین خود بکاهند.
حجت الاسلام شربیانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان عجب شیر، سید شمس الدین مراثی فرماندار، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان، فرمانده نیروی های زمینی مستقل در شهرستان و شهرداران و جمعی از مسئولان و مدیران شهرستانی در این مراسم حضور داشتند.
مردم شهرستان عجب شیر در این آیین گوش دادن به منویات رهبری در سایه همدلی بین مردم و مسئولان را خواستار شدند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی عصر یکشنبه 19 دی ماه جاری بر اثر عارضه قلبی در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت و پیکر وی سه شنبه گذشته با حضور انبوه ملت ایران تشییع و در جوار امام( ره) آرام گرفت.
شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت در98 کیلومتری جنوب غربی تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار: شهرام ناعم وند ** انتشار دهنده:عیسی عطاپور**
7485/3077

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال