خطیبی: هواداران ماشین سازی فردا باغشمال را پر کنند

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تاکید بر نقش مهم هواداران این تیم در نتیجه گیری های اخیر، از هواداران این تیم و فوتبال دوستان تبریزی درخواست کرد فردا در بازی مقابل ایرانجوان بوشهر، استادیوم پیر باغشمال را پر کنند.

رسول خطیبی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: خیلی دوست دارم بار دیگر ورزشگاه باغشمال به عشق ماشین سازی پر شود تا این تیم قدیمی آذربایجان به روزهای اوج خود برگشته و پس از سال ها به لیگ برتر راه یابد.
وی اظهارکرد: امروز ماشین سازی بیش از هر زمان دیگری به یار دوازدهم نیاز دارد و امیدواریم که هواداران پرشور، متعصب و وفادار سبزهای تبریز ورزشگاه خاطره انگیز باغشمال را به سان روزهای پرشکوه دهه 70 پر کرده و ما را با انگیزه ای مضاعف به دیدار با حریف راهی کنند.
خطیبی ، وضعیت روحی و روانی و فنی ماشین سازی برای رویاروئی با ایرانجوان بوشهر را مطلوب توصیف کرد و گفت: تیم ما در حال حاضر وضعیت بسیار خوبی دارد و با روحیه ای بالا و آمادگی کامل عزم خود را برای کسب یک پیروزی خانگی مقابل ایرانجوان جزم کرده ایم.
وی افزود: در بازی فردا حامد پاکدل را به دلیل محرومیت و فرزاد محمدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت اما با تمام قوا برای کسب هر سه امتیاز این بازی تلاش می کنیم.
خطیبی با اشاره به شانس بالای تیمش برای صعود به لیگ برتر، اظهار کرد: صعود ماشین سازی به لیگ برتر افتخاری است که نصیب مردم آذربایجان و شهر تبریز خواهد شد و نام من یا شخص دیگری در این باره مطرح نیست و این نام باشگاه قدیمی ماشین سازی است که برای همه مهم است و امیدواریم که بتوانیم در ادامه بازی ها با حفط همین روند یک سهمیه دیگر را برای استان آذربایجان شرقی به ارمغان آوریم.
دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و ایرانجوان بوشهر از هفته 32 رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور فردا /دوشنبه/ راس ساعت 16 و 15 دقیقه در ورزشگاه باغشمال ( تختی ) برگزار می شود.
ماشین سازان تبریزی هم اکنون با 51 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ دسته اول قرار دارند.
سه تیم اول لیگ دسته اول باشگاه های ایران در فصل جاری به طور مستقیم به لیگ برتر فصل آینده راه می یابند.
3038/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال