رییس کتابخانه مرکزی تبریز: نمایشگاه کتاب در این کتابخانه برپا می شود

تبریز - ایرنا - رییس کتابخانه مرکزی تبریز گفت: نمایشگاه کتاب ویژه ماه رجب در این کتابخانه برپا می شود.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی، مهدی درم نثاری افزود: نمایشگاه های موضوعی و مناسبتی کتاب فرصت مناسبی برای آشنایی بیش از پیش جامعه با کتاب های مفید در حوزه موضوعی خاص است.
وی گفت: در این نمایشگاه که از شنبه کار خود را آغاز خواهد کرد، کتاب هایی در موضوع زندگانی و سیره ائمه معصومین (ع) حضرت امام محمد تقی(ع)، امیرالمومنین حضرت علی (ع) و اسوه صبر و فضایل و مقاومت حادثه عظیم کربلا حضرت زینب کبری (س) برای بازدید مردم به نمایش گذاشته می شود.
درم نثاری اظهارکرد: تمام تلاش کتابداران و فعال عرصه کتابخانه ها و کتاب خوانی این است که کتاب وارد زندگی مردم شود تا همگان بتوانند از این محصول با عظمت و ذی قیمت در بهبود کیفیت زندگی دنیوی و اخروی خود بهره مند شوند.
وی از مردم دعوت کرد ضمن بازدید از این نمایشگاه به عضویت در کتابخانه مرکزی تبریز اقدام و از خدمات این کتابخانه بهره مند شوند.
حق عضویت یکساله کتابخانه مرکزی تبریز 65 هزار ریال برای عموم، یکصد و پنج هزار ریال برای پژوهشگران است.
موارد مشمول تخفیف 50 تا 100 درصد در حق عضویت نیز شامل خانواده معظم شهدا و ایثارگران، بسیجیان، بازنشستگان، کتابداران، چهره های علمی و عضویت های گروهی در نظر گرفته شده است.
کتابخانه مرکزی تبریز در چهارراه لاله با 60 هزار متر مربع مساحت و 11 هزار مربع زیربنا، بزرگ ترین و غنی ترین کتابخانه ایران از لحاظ کتاب، منابع و نسخ خطی و نفیس در بین کتابخانه های عمومی تحت نظارت نهاد کتابخانه های عمومی کشور است.
587

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال