450 کیلوگرم فراورده دامی فاسد در لردگان معدوم شد

شهرکرد- ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی لردگان گفت: ناظران این شبکه در اجرای طرح تشدید سلامت مواد غذایی افزون بر 450 کیلوگرم گوشت قرمز و آلایش مرغ غیر قابل مصرف را در این شهرستان کشف و معدوم کردند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری، بیژن حسین ‌پور آقایی اظهار کرد: در بازرسی از مراکز تهیه و توزیع فرآورده‌های خام دامی در لردگان، یک لاشه گاو ذبح شده غیرقابل مصرف و مقداری آلایش مرغی فاسد و غیربهداشتی که آثار تزریق دارو بر روی آن مشهود بود، کشف و ضبط شد.
وی افزود: این مواد غذایی فاسد با حضور نماینده شهردار، دادستان و کارشناسان شبکه دامپزشکی لردگان، در مرکز شهرستان معدوم‌سازی شد.
رییس شبکه دامپزشکی لردگان با اشاره به معرفی فرد خاطی به مراجع قضایی تصریح کرد: با توجه به اهمیت سلامت جامعه، با متخلفان در چرخه تولید و توزیع مواد خام دامی و لبنی برخورد قانونی خواهد شد.
حسین ‌پورآقایی از مردم خواست؛ هنگام تهیه گوشت قرمز به برچسب مشخصات که دارای تاریخ تولید و انقضا می باشد، توجه داشته باشند.
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان لردگان اظهار داشت: گروه های نظارت بهداشتی این شبکه به صورت شبانه روزی فعالیت دارند تا بتوانند امنیت و سلامت غذایی مصرف کنندگان این محصولا را تأمین و تضمین کنند.
به گزارش ایرنا، لردگان در 160 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.
6199/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال