استاندار چهارمحال و بختیاری:

جوانان در تحقق شعار رونق تولید نقش موثری دارند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی با تبریک آغاز هفته جوان، گفت: جوانان توانمند کشور با همت والای خود می توانند در تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید نقش بی بدیلی ایفا کنند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، در پیام اقبال عباسی آمده است: هفته جوان، یادآور رشادت های جوانان سرفراز میهن اسلامی در عرصه های مختلف است.
از جوانانی غیور و شجاعی که در روزهای سخت در دفاع از مرزهای میهن عزیزمان، راهی جبهه ها شدند تا جوانان شایسته و موفقی که امروز در رویدادهای ملی و بین المللی علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری خوش می درخشند و پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز در می آورند.
در ادامه این پیام تصریح شده است: اینجانب با پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم، میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان را به تمامی جوانان کشور عزیزمان ایران بویژه جوانان غیرتمند چهارمحال و بختیاری تبریک و تهنیت عرض میکنم.
در پایان پیام استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان شده است: امید است در سال «رونق تولید» با همت جوانان تحصیل کرده، متخصص، کاردان و خلاق بتوانیم گام های موفقی را در جهت توسعه پایدار استان برداریم.
به گزارش ایرنا، روز جوان در کشور برابر با 11 شعبان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) نامگذاری شده و در تقویم جهانی برابر با 12 آگوست است.
7363/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال