استاندار چهارمحال وبختیاری

خسارت مدارس در بارندگی های اخیر بررسی شود

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به سیلاب اخیر استان گفت: دلیل وارد شدن خسارت به مدارس استان در بارندگی های اخیر بررسی می شود.

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شامگاه دوشنبه در نخستین شورای آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری در سال جاری تاکید کرد: پس از انجام بررسی های لازم، با مسئولان خاطی در روند ساخت و ساز و عوامل سهل انگار در مهار سیلاب برخورد لازم صورت می گیرد.
وی افزود: پس از آن تجزیه، تحلیل، راهکار و پیشنهادهای علمی و عملی برای کاهش خسارت های بعدی اعلام خواهد شد.
عباسی به در پیش بودن 12 اردیبهشت روز معلم و هفته بزرگداشت مقام معلم اشاره و تصریح کرد: مسئولان موثر در این هفته با معلمان نمونه دیدار می کنند و قدردانی از معلمان نمونه استان در این هفته براساس شاخص ها و ارزیابی های علمی انجام می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری نیز گفت: در 3 موج بارندگی اخیر 81 میلیارد و 909 میلیون ریال خسارت به 218 فضای آموزشی استان با 25 هزار و 205 مترمربع زیربنا وارد شد.
فرحناز قائدامینی تاکید کرد: بدنبال 3 موج بارندگی اخیر 889 نفر در 65 مدرسه و 9 سالن ورزشی وابسته به آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اسکان اضطراری یافتند.
وی اظهار داشت: در این مدت سقف برخی از مدارس چهارمحال و بختیاری به ویژه در شهرستان فارسان به علت تندبادهای شدید با 160 کیلومتر سرعت تخریب شد.
به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری در بارش های اخیر به دلیل وقوع سیلاب 6 هزار میلیارد ریال خسارت دید.
چهارمحال و بختیاری بیش از 190 هزار دانش آموز در 10 شهرستان با 2 هزار و 400 واحد آموزشی دارد.
7362/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال