با حضور معاون وزارت ورزش و جوانان

3 طرح ورزشی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد

شهرکرد- ایرنا- همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز سه شنبه با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان 3 طرح ورزشی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری و یک طرح گلنگ زنی شد.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در طول 40 سال انقلاب اسلامی سرانه فضای ورزشی در کشور 32 برابر شده است.
به گزارش ایرنا، عبدالحمید احمدی در آیین بهره برداری از مجموعه ورزشی آورگان بروجن افزود: یکی از سیاست های مهم دولت توجه به ورزش همگانی و ورزش روستایی و عشایری است.
وی همچنین در آیین بهره برداری طرح توسعه خانه ووشو چهارمحال و بختیاری گفت: این استان یکی از پایگاه های قهرمان پروری رشته ووشو است و با ایجاد خوابگاه، اردوهای تیم های ملی ووشو در این استان برگزار می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز افزود: فاز دوم خانه ووشو استان با وسعت 450 مترمربع و اعتبار 7 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی بهره برداری شد.
حمید کریمی در گفت و گو با ایرنا تصریح کرد: سالن ورزشی شمس آباد شهرکرد با یک هزار و 450 مترمربع زیربنا و اعتبار 15 میلیارد ریال در این روز بهره برداری شد که عملیات اجرایی آن از سال 91 آغاز شده بود.
به گفته وی، سالن ورزشی آورگان بروجن با یک هزار 450 مترمربع و اعتبار 12 میلیارد ریال در سفر معاون وزیر به استان مورد بهره برداری قرار گرفت.
کریمی افزود: همزمان با سفر معاون وزیر ورزش و جوانان عملیات اجرایی فاز سوم خانه ووشو نیز در زیربنایی به مساحت 770 متر مربع و اعتبار 9 میلیارد ریال اجرایی شد که پیش بینی می شود سال آینده به بهره برداری برسد.
به گزارش ایرنا، در این آیین معاون هماهنگی امور عمرانی چهارمحال و بختیاری و جمعی از مسوولان حضور داشتند.
چهارمحال و بختیاری دارای بیش از 35 هزار ورزشکار است که بخشی از اعضای تیم ملی ووشو ایران را ورزشکاران استان تشکیل می دهند.
2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال