1922 پرونده برای متخلفان کالا در چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

شهرکرد- ایرنا- معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت : امسال یکهزار و 922 پرونده قضایی برای متخلفان کالا در این استان تشکیل شد و در حال رسیدگی است.

بیژن بهرامی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: امسال 49 هزار و 358مورد بازرسی از صنوف مختلف بازار این استان انجام شده است.
وی ادامه داد: یکهزار و 338 مورد شکایت مردمی نیز امسال از طریق تماس با سامانه تلفنی 124 ثبت شد که این شکایتها مردم در حال رسیدگی است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: بیشترین تخلف های حوزه بازار این استان در حوزه ارزاق عمومی و مواد غذایی بوده است که گران فروشی، تقلب، قاچاق، عرضه خارج از شبکه و نداشتن برچسب قیمت تخلفات صنفی از جمله این تخلفات است و در صورت مشاهده برخورد قانونی می شود.
بهرامی گفت: گشت های سازمان صنعت، معدن و تجارت در طول سال فعال است و در بررسی های انجام شده در ذخیره و انبار کالاهای اساسی مشکلی وجود ندارد و قیمت ارزاق عمومی نیز به صورت کامل کنترل می‌شود.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ناظران سازمان صنعت معدن و تجارت همواره بر بازار نظارت دارند که در کنار این نظارت مستمر، مردم نیز شکایت های خود را از طریق سامانه 124 اطلاع می دهند.
به گزارش ایرنا، اکنون 166 اتحادیه ، 9 اتاق اصناف و بیش از 33هزار واحد صنفی در چهارمحال و بختیاری فعال است.
6199/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال