بانک کشاورزی در چهارمحال و بختیاری مدرسه احداث کرد

شهرکرد- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: این بانک در راستای مسئولیت های اجتماعی خود یک باب مدرسه در روستای چهارده فلارد شهرستان لردگان احداث کرد.

هوشنگ طاهری میرقائد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: احداث این مدرسه در راستای اهداف نیکوکارانه و انسان دوستانه و اجرای مسئولیت های اجتماعی و فرهنگی بانک کشاورزی انجام گرفته است.
وی ادامه داد: احداث این مدرسه با اختصاص اعتباری افزون بر 6 میلیارد و 400 میلیون ریال در زمینی به مساحت یک هزار و 700 مترمربع از تیرماه امسال آغاز شده و هم اینک با 80 درصد پیشرفت فیزیکی بزودی تکمیل و بهره برداری می شود.
طاهری میرقائد ، همچنین از پیگیری این مدیریت برای تخصیص اعتبار برای احداث 2 باب مدرسه دیگر در مناطق محروم استان خبر داد و گفت: امید می رود با تحقق چنین امری در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم استان بویژه در حوزه آموزش گام های موثری برداشته شود.
مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در همین راستا و در ابتدای سال تحصیلی جاری بیش از 3 هزار بسته لوازم التحریر به دانش آموزان مدارس روستاهای مناطق محروم استان اهدا شد.
به گزارش ایرنا، بخش فلارد لردگان با یک شهر و 69 روستا و 31 هزار نفرجمعیت در 180 کیلومتری شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.
7363/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال