میزگرد ' صنایع تبدیلی بخش کشاورزی ' در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی و پژوهشی ' توسعه صنایع تبدیلی ' به عنوان حلقه مفقوده بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری با حضور جمعی از کارشناسان و مسئولان این حوزه روز دوشنبه در ایرنا مرکز شهرکرد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این میزگرد عبدالله درخشان نماینده کشاورزان استان، حمیدرضا دانش معاون بهبود امور دام و طیور سازمان جهاد کشاورزی، سام مردانی معاون بهبود امور دام و طیور، حسین برزگر معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی و طهموث فتاحی معاون صنایع تبدیلی جهاد کشاورزی و سید طاهر نوربخش عضو هیات اجرایی خانه کشاورز استان حضور داشتند.
کارشناسان و مسئولان شرکت کننده در این میزگرد تخصصی با تشریح ظرفیت های استان در حوزه تولید محصولات باغی، زرعی و دام و طیور، نبود زنجیره کامل تولید در بسیاری از حوزه ها، نبود صنایع تبدیلی و هدر رفت بخشی از تولیدات کشاورزان استان را از چالش های موجود در این حوزه برشمردند.
چهارمحال و بختیاری با یک درصد از مساحت کشور دارای 250 هزار هکتار زمین کشاورزی زیر کشت است و سالانه یک میلیون و 400 هزارتن محصول تولیدی بخش کشاورزی را به خود اختصاص می دهد.
تاکنون میزگردهای تخصصی در موضوعات مختلف مرتبط با جامعه و با حضور مسئولان و کارشناسان متخصص، علمی و دانشگاهی از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شده است.
به گزارش ایرنا، مشروح میزگرد صنایع تبدیلی به مناسبت هفته پژوهش بزودی از سوی ایرنا مرکز چهارمحال و بختیاری به نشانی http://www.irna.ir/chb در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
7363/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال