میزگرد ' کسب و کار استارت آپی ' در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی هفته پژوهش با موضوع 'کسب و کار استارت آپی' با حضور کارشناسان و مسئولان چهارمحال و بختیاری در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز شهرکرد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این میزگرد مجتبی بنیادیان دهکردی رئیس بنیاد نخبگان، مرتضی بلالی دهکردی مدیرکل ارتباطات و فنآوری اطلاعات، داراب ظفریان معاون پارک علم و فنآوری چهارمحال و بختیاری ، سمیه کوهی فایق دهکردی و اسماعیل کیانی از فعالان و کارشناسان تخصصی کسب و کار استارت آپی در استان حضور داشتند.
شرکت کنندگان در این میزگرد در خصوص کلیات فعالیت شرکت های دانش بنیاد و نقش استارت آپ ها در ایجاد اشتغال ، مشکلات این حوزه، نقش رسانه های گروهی در اطلاع رسانی، تشریح مزیت ها، چگونگی صدور مجوزهای قانونی و همچنین دستاوردهای اقتصادی ناشی از فعالیت در این حوزه دیدگاه های کارشناسی خود را ارائه کردند.
تاکنون میزگردهای تخصصی در موضوعات مختلف مرتبط با جامعه و با حضور مسئولان و کارشناسان متخصص، علمی و دانشگاهی از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شده است.
به گزارش ایرنا، مشروح میزگرد هفته پژوهش با موضوع تخصصی کسب و کار استارت آپی به زودی از سوی ایرنا مرکز شهرکرد به نشانی http://www.irna.ir/chb در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
7362/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال