ایده های نو در حوزه سلامت به رقابت گذاشته می شوند

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز نخستین رویداد ملی هم اندیشی رقابت ایده های نو در عرصه سلامت از روز پنجشنبه گفت: ایده های نو در حوزه سلامت به رقابت گذاشته می شوند.

به گزارش ایرنا، صفر فرامرزی روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: افراد علاقمندان و فعالان حوزه سلامت می توانند برای ثبت نام و دریافت جزییات این طرح ، به وب سایت این رویداد به آدرس www.shareidea.ihio.gov.ir مراجعه کنند.
وی ادامه داد: زمان ثبت نام در این مسابقه از 15 دی ماه است و پس از آن شرکت کنندگان به مدت 2 هفته فرصت دارند از ایده و طرح خود دفاع کنند.
فرامرزی، آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت را از مهمترین محورهای این رویداد عنوان کرد و گفت: «پوشش بیمه ای»، «قوانین، مقررات و فرایندها»، «کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت»، «مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی» و «نظارت بر خدمات بیمه» از دیگر محورهای این هم اندیشی است.
مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: ثبت ایده در این رویداد رایگان است و افراد در 2 قالب فردی و گروهی می توانند در این عرصه رقابت کنند.
فرامرزی افرود: از مجموع افراد شرکت کننده در این رویداد 18 ایده برتر انتخاب و تقدیر می شوند.
به گرازش ایرنا، در چند سال اخیر استارت آپ ها ، فن بازارها ، آپ ویکندها و ایده های اجرایی در بخش سلامت مورد توجه نخبگان و جوانان قرار گرفته است.
7363/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال