سرپرست میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری معرفی شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در آئین معارفه سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری خواستار اجرا و پیگیری طرح جامع گردشگری این استان شد.

به گزارش ایرنا، محسن دلبری روز پنجشنبه در این آئین تاکید کرد: طرح جامع گردشگری این استان از مصوبات سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به شهرکرد و مورد تاکید دکتر روحانی است.
وی افزود: بررسی وضعیت طرح جامع گردشگری چهارمحال و بختیاری و اجرایی کردن آن از مهمترین و اصلی ترین ماموریت های مدیریت استان است.
دلبری همچنین تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری ظرفیت های قابل توجهی در حوزه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارد.
وی یادآور شد: توسعه اقامتگاه های بوم گردی، ترویج اکوتوریسم، افزایش تولیدات صنایع دستی شهری، روستایی و عشایری، حفظ میراث فرهنگی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی با هدف سرمایه گذاری در بخش های مختلف مرتبط مورد توجه مدیریت استان باشد.
دلبری اظهار داشت: همدلی، همراهی و تعامل میان مسئولان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با سایر مسئولان، مردم و قشرهای مختلف حفظ شود.
به گزارش ایرنا، در این آیین از بهمن عسگری سوادجانی مدیرکل سابق این اداره قدردانی و مهرداد جوادی به عنوان سرپرست جدبد میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری معرفی شد.
7362/6021

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال