سردار نقدی: استقلال و آزادی مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

شهرکرد- ایرنا- معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ، مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی را آزادی و استقلال کشور عنوان کرد که باعث استثنا شدن انقلاب اسلامی نسبت به سایر انقلاب ها شد.

به گزارش ایرنا، سردار محمدرضا نقدی عصر چهارشنبه در نشست تبیین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی لاله شهرکرد افزود: انقلاب اسلامی به دوران نظام پادشاهی که با ظلم و ستم هراه بود در ایران پایان داد ، تا مردم خود حاکم سرنوشت خویش شوند.
به گفته وی، در دوران پهلوی کوچکترین انتقاد از شاه پهلوی با زندانی شدن و سرکوب همراه می شد.
وی با اشاره به اقتدار ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، تاکید کرد : در جمهوری اسلامی ایران ، مردم زیر سایه اسلام خود حاکم بر سرنوشت شان هستند و در 8 سال دفاع مقدس نگذاشتند یک وجب از خاک این کشور به دست دشمنان بیفتد.
این فرمانده دفاع مقدس گفت : انقلاب اسلامی ایران به دنبال تحقق آزادی ، استقلال و جمهوری اسلامی بوده است و نباید گرانی ها را پای انقلاب نوشت.
به گفته وی، شعار انقلاب اسلامی که جهان را متحول کرده، مساله ارزانی و گرانی نبود بلکه شعار بزرگ آن همان استقلال و آزادی بوده است.
وی ، با بازخوانی فسادهای دوران پهلوی گفت: برای کشوری که دارای فیلسوف، طبیب ، متخصص، فقیه و انسان های فرهیخته ای است، چگونه فرد بی سوادی مانند رضا پهلوی که حتی سواد خواندن و نوشتن نیز نداشت ، شاه مملکت شد.
به گفته وی، رضا شاه حتی نمی توانست از روی کتاب بخواند و پس 20 سال توانست خواندن را یاد بگیرد و این فرد هر کسی را با او مخالفت می کرد، را نابود می کرد.
نقدی اظهار داشت: رضا پهلوی با توطئه انگلیس به پادشاهی رسید و وقتی او را از ایران اخراج کردند 64 هزار ملک و زمین به نام او بود.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه با بیان اینکه محمدرضا پهلوی نیز یکی از شاهان مفسد بود ادامه داد: محمدرضا پهلوی جنون جنسی داشت و در خاطرات افراد دریار نیز این مساله به صراحت اعلام شده است.
به گزارش ایرنا، با حضور سردار محمدرضا نقدی نیز یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی چهارمحال و بختیاری در مصلای شهرکرد در این روز برگزار شد.
2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال