اکران فیلم اسکی باز آغاز شد

شهرکرد - ایرنا - اکران فیلم سینمایی «اسکی باز» به کارگردانی فریدون نجفی و تهیه‌کنندگی محمد احمدی از 14 آذرماه در کشور آغاز شد.

به گزارش ایرنا، «اسکی باز» نخستین اثر سینمایی فریدون نجفی کارگران چهارمحال و بختیاری است که در سال 1396 در ارتفاعات این استان ساخته شد.
فیلم سینمای اسکی باز روایت انسان محور به زندگی کودکان و نوجوانان دارد و به نقد چالش‌های اجتماعی و تربیتی می‌پردازد.
از مهمترین ویژگی ها فیلم اسکی باز دریافت 7 پروانه زرین در دو بخش بین‌الملل و سینمای ایران است که تعداد پروانه زیرین رکورددار جوایز اصلی جشنواره و پرافتخارترین و بهترین فیلم سینمایی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ایران است.
فیلم سینمایی «اسکی باز» نامزد جایزه بزرگ آکادمی آسیاپاسیفیک (اسکار آسیا) نیز شد و در جشنواره بین المللی فیلم مورد تقدیر قرار گرفت.
فیلم اسکی باز را فریدون نجفی کارگردانی کرده است و تهیه کنندگی آن بر عهده محمد احمدی است و امیر رضا فرامرزی، آوا دارویت، رضا موری، حبیب تاجمیری، الهه صالحی، سید شهاب‌الدین طباطبایی، مژگان امیدی، مژگان محمودیان، غلامشاه قنبری و منور رشیدی در این فیلم ایفای نقش می کنند.
به گزارش ایرنا، فریدون نجفی پیش از این در جشنواره های سینما حقیقت ، فیلم کوتاه تهران، برلین و جشنواره های مختلف داخلی و خارجی موفق به کسب جایزه شده بود.
2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال