هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

مروری بر نشریات محلی چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختیاری بازنده بزرگ دیپلماسی، حادثه تلخ خودکشی و نگاهی به اجتماع عظیم اربعین از جدیدترین مطالب نشریات محلی چهارمحال و بختیاری است.

هفته نامه ارمغان در شماره 743 این نشریه در مطلبی با عنوان چهارمحال و بختیاری بازنده بزرگ دیپلماسی به مساله آب اشاره کرده است.
در بخش هایی از این مطلب آمده است: این روزها مشاهده می شود که تنش های اجتماعی بر سر مباحث آب ما بین سه استان چهارمحال و بختیاری، اصفهان و یزد وارد فازهای جدیدی شده است. این در حالیست که مسئولان چهارمحال و بختیاری با نگاهی خوش بینانه بعد از گذشت بیش از یک دهه هنوز در نیمه های راه پروژه انتقال آب بن به بروجن به سر می برند و استانهای یزد و اصفهان به دنبال ارائه طرح های جدید انتقال آب هستند.
هفته نامه صدای چهارمحال و بختیاری نیز در شماره 59 این نشریه در مطلبی با عنوان حادثه تلخ خودکشی به بررسی حادثه سقوط دختر 18 ساله از یک پل هوایی در شهرکرد پرداخته است.
در بخش هایی از این مطلب آمده است: جای تامل دارد که چرا جوانان که آینده سازان این مرز و بوم هستند اینگونه ناامیدانه تصمیم های نابه جایی می گیرند و به طرق مختلف دست به خودکشی می زنند از همین رو می طلبد تا مسئولان نظام برای ایجاد امید و نشاط در جوانان چاره اندیشی کنند و زمینه تفریحات سالم و تحصیل را برای آنان فراهم کنند.
روزنامه دیده بان نیز در شماره 190 این نشریه در یادداشتی با عنوان اربعین مثال آوری از جامعه آرمانی به اجتماع عظیم مردمی در اربعین حسینی اشاره کرده است.
در بخش هایی از این مطلب آمده است: اربعین نمونه عینی از همسویی سنت (پیاده روی) و مدرنیته (ارتباطات) است که روزبه روز به زیبایی و شکوه آن افزوده می شود.
7363/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال