ایران در فضای مجازی آماج حمله دشمنان قرار گرفته است

شهرکرد- ایرنا- مسئول کمیته روستایی و عشایری ستاد چهلمین سالگرد نکوداشت انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نظام جمهوری اسلامی ایران آماج تهاجم دشمن در فضای مجازی قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام حبیب الله زمانی روز پنجشنبه در نشست ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان اظهار داشت: دشمن از در مساله اقتصادی با ابزار تحریم ، تهدید و جنگ روانی، وارد جنگ تمام عیار با نظام جمهوری اسلامی شده است که مردم همچون چهار دهه گذشته دسیسه پوسیده دشمن را خنثی خواهد کرد.
وی، دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در مناطق روستایی و عشایری این استان را بی بدیل و مشهود دانست و تصریح کرد: مردم ولایتمدار این خطه که خود میراث دار انقلاب اسلامی هستند، می دانند که آبادی و عمرانی و زیرساختهای موجود در مناطق محروم با دوره طاغوت قابل مقایسه نیست.
حجت الاسلام زمانی تاکید کرد: استکبار از تمام ظرفیت های خود استفاده می کند تا ناکارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبلیغ کند و مسئولان باید هوشمندانه عمل کنند و با بیان خدمات و دستاوردهای انقلاب این توطئه شوم دشمن را خنثی کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه با اشاره به نقش تولیدات فرهنگی‌ و هنری در برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب ‌اسلامی گفت: اگر در ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی محتوای برنامه ها هنرمندانه به مخاطب عرضه شود می‌توان بسیاری از معضلات اجتماعی و فرهنگی کشور را حل کرد.
علی گرجی ، برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب‌ اسلامی را منحصر به ایام دهه‌ فجر ندانست و افزود: برنامه‌ها باید در طول سال ساماندهی و اجراء شود.
به گزارش ایرنا ، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، 40 برنامه کلیدی در شهرستان های چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
6199/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال