یک میلیارد ریال کالای قاچاق در بروجن کشف شد

شهرکرد- ایرنا- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از توقیف یک دستگاه خودرو سمند و کشف انواع کالای خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در محور لردگان به بروجن خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار غلامعباس غلامزاده افزود: ماموران کلانتری 11 بروجن با اجرای طرح ایست و بازرسی در محور لردگان به بروجن، یک دستگاه سواری سمند حامل کالای قاچاق را توقیف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو 2 هزار و 528 قلم لوازم آرایشی، 2 هزار و 880 عدد عینک کودک و 575 قوطی اسپری به ارزش یک میلیارد ریال کشف و راننده خودرو دستگیر شد.
سردار غلامزاده با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی، افزود: مبارزه بی امان با قاچاقچیان کالا از برنامه های مهم پلیس استان در سالجاری است که با قاطعیت دنبال می شود.
وی در ادامه از توقیف یک دستگاه سمند و کشف 100 تخته پتوی خارجی قاچاق به ارزش 100میلیون ریال نیز در شهرستان لردگان خبر داد و گفت: ماموران کلانتری لردگان حین گشت زنی در سطح شهر لردگان یک دستگاه سواری سمند مشکوک به کالای قاچاق را متوقف کردند.
وی از دستگیری راننده این خودرو و معرفی به مراجع قضائی خبرداد.
به گزارش ایرنا، کشفیات کالای قاچاق از ایتدای سالجاری تا کنون بیش از 100درصد رشد داشته است و در این مدت 53 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.
2097/7360

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال