بیش از 99 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

شهرکرد- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری از پرداخت بیش از 99 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی طی سال جاری در این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، حبیب الله وفایی روز سه شنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: این تسهیلات از سوی بانک به متقاضیان پرداخت شده است.
وی افزود: تکمیل و بهره برداری از 516 کیلومتر خط راه آهن، 800 کیلومتر خط راه آهن دوم و سوم، 237 کیلومتر آزاد راه، یکهزار و 100 کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در کریدورهای شمالی - جنوبی و شرقی - غربی کشور و یکهزار کیلومتر راه روستایی از مهمترین پروژه های اولویت دار ابلاغی اقتصاد مقاومتی به وزارت راه و شهرسازی است.
وفایی تصریح کرد: توسعه و نوسازی ریلی با محوریت و مشارکت بخش خصوصی شامل 50 دستگاه لوکوموتیو، 200 دستگاه سالن مسافری و یکهزار و 500 دستگاه واگن باری به همراه تکمیل و توسعه بنادر مهم در سواحل دریای عمان، خلیج فارس و دریای خزر به منظور ترانزیت از دیگر پروژه های اولویت دار است.
وی همچنین احداث و بهره برداری از راه آهن اصفهان - شهرکرد - اهواز، آزادراه تهران - کاشان - اصفهان - شهرکرد و آزادراه شهرکرد - اهواز را از دیگر پروژه ها دانست.
استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: در اجرای طرح های سرمایه گذاری و توسعه ای بخش های مختلف از توان بخش خصوصی داخلی و خارجی بهره گیری شود.
اقبال عباسی اظهار کرد: جذب کامل اعتبارات و تلاش برای تسریع در روند اجرایی طرح های توسعه ای چهارمحال و بختیاری با هدف افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی مورد توجه مسئولان اجرایی باشد.
7362/6021

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال