40 واحد مسکونی در دوآب صمصامی کوهرنگ براثر زلزله خسارت دید

شهرکرد- ایرنا- بخشدار دوآب صمصامی شهرستان کوهرنگ از تخریب یک واحد مسکونی و آسیب دیدگی جزئی 40 واحد مسکونی در مناطق روستایی این بخش براثر وقوع زلزله یکشنبه شب خبر داد.

علیمراد جمالپور روز دوشنبه در گفت وگو با ایر اظهارکرد:ماموران امداد و نجات بخش و شهرستان برای بررسی بیشتر خسارت به منطقه اعزام شدند.
به گفته وی،براساس گزارش رسیده یک واحد مسکونی در روستای' فرخ آباد' بخش دوآب صمصامی بطور کامل تخریب شده است.
وی عمده خسارت وارده به مناطق مسکونی را در روستاهای 'مالک آباد'، 'سیف آباد،' 'دهگر شاه منصوری'، 'دزک اولیا 'و 'دزک سفلی 'اعلام کرد و گفت: بخشی از محل نگهداری دام مناطق روستا های یاد شده نیز در اثر زمین لرزه دچار آسیب شده است .
وی گفت: تعداد 6 اکیپ بهداشت و درمان و امدادگران هلال احمر شهرستان با تجهیزات کامل برای خدمات رسانی به آسیب دیدگان احتمالی نیز در کمترین زمان ممکن پس از وقوع زلزله به محل حادثه اعزام شدند.
به گزارش ایرنا ،مرکز لرزه ‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران از وقوع زلزله سه و نیم (3.5) ریشتری در مرز چهارمحال و بختیاری و اصفهان در شامگاه یکشنبه شب خبر داده بود.
براساس این گزارش ، تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی در تاریخ 1396/08/21 و ساعت 22:26:37 و طول جغرافیایی 49.98 و عرض جغرافیایی 32.72بوده است.
این مرکز اعلام کرد، عمق زمین‌لرزه در 10 کیلومتری زمین و نزدیک‌ترین شهرها 27 کیلومتری فریدون شهر (اصفهان) ،31 کیلومتری چلگرد (چهارمحال وبختیاری) و 34 کیلومتری افوس (اصفهان) و نزدیکترین مراکز استان 93 کیلومتری شهرکرد گزارش شده است.
خبرنگار: مرتضی شاهوردی** انتشار دهنده:محمود رئیسی
6199/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال