امام جمعه شهرکرد از حضور مردم چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در پیامی از بصیرت و حضور جهادی و انقلابی مردم استان در راهپیمایی روز قدس و خلق حماسه ای عظیم و باشکوه قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، در متن پیام قدردانی حجت الاسلام محمدعلی نکونام آمده است: آفرین و خوشا به حال شما مردم؛ گوارای وجودتان باد این جهاد. جهادی که شما در روز قدس در کف خیابان ها در سراسر استان و کشور و نه بلکه بیش از 80 کشور رقم زدید، بیان گر آن بود که مساله قدس همیشه زنده است.
در این پیام امده است :ملت های مسلمان در خیابان حضور پیدا کردند و از خودشان انعکاس نشان دادند و انجام وظیفه کردند و در برابر ظلم و ظلمه قَدعَلم کردند و نشان دادند که از مظلوم دفاع می کنند. خوشا به حال شما.
در ادامه این پیام آمده است: شما در روز قدس توفیق داشتید این جهاد را عملی کردید و بدانید و می دانید که ضرورت انقلابی ماندن تا آزادی فلسطین یک أمر بسیار مهم و اساسی است.
در پیام قدردانی امام جمعه شهرکرد تصریح شده است: شما می دانید امروز وضع رژیم صهیونستی از هر زمان ضعیف تر و بدتر است.
با وجود این که عَربده می کشند و خودشان را قوی جلوه می دهند. آمریکا از هر زمان توخالی تر است، علی رغم این که تلاش می کند خودش را ارباب دنیا نشان بدهد و امّا شما از گذشته به مراتب قوی تر هستید علی رغم این که دشمن می خواهد شما را ضعیف جلو بدهد.
به لطف پروردگار این واقعیت و حقیقت در جهان بشری وجود دارد.
در ادامه این پیام تاکید شده است: شما به ترکیه، عربستان و چهار کشور خودباخته که به سمت عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی رفته اند، نگاه نمی کنید؛ به کمک های آمریکا به این حکومت ها و ظاهر فریبی ها نگاه نمی کنید بلکه شما به ایمان تان و وظیفه دینی و الهی تان نگاه می کنید؛ شما به اعتقاد و باورتان نگاه می کنید؛ شما با باور توحیدی و اعتقاد به وحدانیت پروردگار و راه توحید را ادامه دادن در این مسیر هستید و نگاه می کنید. کم و زیاد برای شما هیچ اهمیتی ندارد و این مسائل و ظاهرفریبی ها در شما اثری نکرده و نخواهد کرد.
در پایان این پیام آمده است: امّا چهره خبیث آمریکا را همیشه باید شناخت. چهره خبیث آمریکایی که آنقدر جنایت می کند و پرچم حقوق بشر را به دست می گیرد و آن را یَدک می کشد را باید شناخت. فقط 17 هزار شهید ترور در این کشور یک ورق از کتاب قطور جنایت آمریکایی ها است. آمریکایی ها جنایت کار و خبیث هستند و ملّت ما هرگز فریب این ها را نخورده و نخواهند خورد.
به گزارش ایرنا، راهپیمایی روز جهانی قدس در 122 نقطه از استان چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسرکشور برگزار شد.
7363/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال