امام جمعه واستانداربوشهرصعود شاهین به لیگ برتررا تبریک گفتند

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر و استاندار این استان در پیام هایی جداگانه صعود تیم فوتبال شاهین شهرداری به لیگ برتر را تبریک گفتند و از تلاش ها و زحمات همه بازیکنان، کادر فنی تیم ومدیران، دست اندرکاران حامیان و هواداران این باشگاه تقدیر کردند.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در پیامی ، صعود دوباره تیم ریشه دار و اخلاق مدار شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر فوتبال ایران را به مردم این استان، پیشکسوتان، کادر فنی و مدیریتی، بازیکنان، طرفداران، شورا اسلامی و شهرداری بوشهر و هیات فوتبال استان تبریک گفت.
وی در این پیام که نسخه ای از آن روز چهارشنبه به ایرنا نمابر شد افزود: امیدواریم این تیم و تیم پارس جنوبی جم نمایندگان شایسته ای برای استان بوشهر باشند و درتمامی میدان های قهرمانی بدرخشند.
صفایی بوشهری، در این پیام از تمامی مسؤولان و مراکز مهم صنعتی استان و حامیان این باشگاه ها خواسته است ازتیم های شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم و دیگر تیم های ورزشی سراسر استان از جمله ایرانجوان بوشهر که به علت نداشتن حامی مناسب دچار چالش شده است در تمامی رشته های ورزشی حمایت کنند.
وی خطاب به مسئولان تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: مسئولان این تیم با برنامه ریزی دقیق، علمی و مدیریتی کارآمد با آسیب شناسی آن را هدایت کنند.
استاندار بوشهر نیز در پیامی صعود تیم شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر فوتبال کشور را تبریک گفت.
عبدالکریم گراوند در این پیام یادآورشده است : صعود تیم شاهین شهرداری بوشهر رخدادی مسرت‌ بخش و توفیقی گرانقدر است که باعث معرفی ظرفیت‌های بوشهر در زمینه فوتبال و ایجاد نشاط و امید در دل مردم استان بویژه جوانان می شود.
وی اضافه کرد: مدیریت عالی استان بوشهر مانند گذشته بنا دارد از هر 2 نماینده ( پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر) این استان در لیگ برتر که از خواسته‌های بحق مردم و ورزشکاران است حمایت و پشتیبانی کند.
گراوند گفت: این توفیق که نشان از سابقه درخشان و پیشینه پرافتخار فوتبال استان بوشهر دارد را به جامعه ورزشی استان بویژه جوانان و هواداران پرشور این تیم شادباش و تبریک می‌ گویم.
6047/6043

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال