کمیته پیگیری درخواست های مردمی سفر رئیس جمهوری به بوشهر تشکیل شد

بوشهر- ایرنا- نخستین جلسه کمیته پیگیری درخواست های مردمی ارائه شده در سفر اسفندماه پارسال رئیس جمهوری به استان بوشهر روز سه شنبه در استانداری تشکیل شد.

به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر دراین نشست گفت: دولت تدبیر و امید خود را در مقابل مصوبات و وعده های داده شده پاسخگو می داند و نامه های مردمی داده شده در این سفر نیز فرصتی برای دستگاه های اجرایی است تا مسئولان بیش از پیش این پاسخگویی دولت به مردم را اثبات کنند.
زرین فر ادامه داد: در جریان سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر در اسفندماه سال گذشته تفاهم نامه هایی در بخش های مختلف به ارزش 108 هزار میلیارد تومان منعقد شد که از هم اکنون با همکاری دستگاه های اجرایی و بانک ها تلاش برای تحقق آنها آغاز شده است.
وی یادآور شد: این میزان در حالی است که ارزش برخی تفاهمنامه ها به دلیل قرار داشتن در مرحله های پایانی در این محاسبه نیامده است.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر نیز گفت: دستگاههای اجرایی در زمان تعیین شده و طبق دستورالعمل های ارسالی نسبت به انجام درخواست های مردمی اقدام کنند.
عباس قلی پور بااشاره به اینکه کیفیت پاسخ به درخواست های مردمی بسیار مهم است افزود:حوزه های مربوطه تلاش کنند تا جای ممکن حسب مقررات و مقدورات در مسیر اجابت درخواست های مردمی گام بردارند.
وی یادآورشد:برای رسیدگی به درخواست های مردمی در همه دستگاههایی که موضوع مرتبط دارند کارگروهی تخصصی تشکیل شود.
6043/7212

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال