کارنامه سپاه پاسداران درخشان است

بوشهر-ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: کارنامه سپاه پاسداران در طول 40 سال گذشته با ارائه خدمات ارزشمند در بخش های مختلف درخشان است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی روز دوشنبه در جمع فعالان تبلیغی استان بوشهر افزود: نخستین حرکت این نهاد انقلابی دفاع جانانه از انقلاب اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس بود.
وی بیان کرد: هوشیاری و حضور آفندی و پدافندی در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی از ویژگی‌های ممتاز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شمار می رود.
سروستانی اظهار داشت: سپاه پس از دوران دفاع مقدس در عرصه‌های مختلفی همچون تقویت بنیه دفاعی، حضور مؤثر در سازندگی و تقویت زیربناهای اقتصادی و خدماتی فعالیت داشته و در روشنگری و سلامت امور سیاسی و اجرایی کشور نیز نقش تعیین کننده‌ای دارد.
وی عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل موفقیت‌های بزرگ در خارج از مرزها و دفاع از کیان اسلام در صحنه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی به عنوان نهاد درخشانی معرفی شده و این موجب شد تا بغض و کینه دشمن به ویژه استکبار جهانی به این نهاد ولایی و ارزشی بیشتر شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: سپاه پاسداران نماد مبارزه با تروریسم بین‌الملل به سرکردگی آمریکا در منطقه است و در این زمینه با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی به جهان بشریت و به ویژه کشورهای اسلامی انجام داده است.
وی ادامه داد: در حقیقت این آمریکاست که خود تروریست و حامی تروریست‌هاست و از کسانی که دست آنها به خون بشریت آغشته است حمایت می‌کند.
سروستانی گفت: سپاه پاسداران برگرفته از ملتی مومن و انقلابی است که با تمام توان خود تا محو کامل ظالمان و مستکبران در مقابل آنها می ایستد.
وی افزود: بدخواهان این انقلاب بدانند آنها خود، عین تروریست هستند و خون‌های به ناحق ریخته‌ مردم بی‌دفاع کشورهای اسلامی روند برچیده شدن ریشه ظلم و ستم را فراهم می کند.
7212/6047/6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال