توسعه استان بوشهربا مصوبات سفر رئیس جمهور شتاب بیشتری می‌گیرد

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: در سفر رئیس جمهوری به این استان در روزهای پایانی سال 97 طرح‌های مهمی مصوب شد که این مصوبات توسعه استان را شتاب بیشتری می دهد.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: سال 1397 با همه فراز و نشیب‌هایی‌که داشت با موفقیت پشت سرگذاشتیم.
وی اظهار داشت: تامین آب آشامیدنی در تابستان گذشته از مهمترین مشکلات و حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و ناکامی دشمن در دستیابی به اهداف شوم خود بهترین شیرینی سال 97 است.
استاندار بوشهر گفت: حضور رئیس جمهوری و هیات دولت در روزهای پایانی سال 1397 در شهرستان کنگان و عسلویه و افتتاح طرحهای مهم نفت و گاز و سایر پروژه های صنعتی و کشاورزی از دیگر شیرینی های سال 97 است.
گراوند اضافه کرد: حضور پرشور مردم در آئین استقبال از رئیس جمهوری و هیات دولت نشان داد مردم همواره پشتیبان مسئولان هستند و این حضور وظیفه خادمان ملت را دوچندان کرد.
وی بیان کرد: در این سفر اعتبارات و طرح‌های مهمی برای توسعه استان بوشهر مصوب شد که به طور یقین توسعه استان را شتاب بیشتری می‌‌بخشد.
گراوند یادآور شد: با توجه به گردشگر پذیر بودن استان بوشهر زیرساخت‌های لازم در بخش های دریایی، شهری و روستایی برای پذیرایی از گردشگران نوروزی در استان فراهم شده است.
6047/6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال