63پروژه در تنگستان افتتاح و اجرایی می شود

بوشهر- ایرنا- فرماندار تنگستان گفت: همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر عملیات اجرایی و افتتاح 63 پروژه عمرانی در این شهرستان با یکهزار و 235 میلیارد ریال اعتبار انجام می شود.

به گزارش ایرنا، عبدالحسن رفیعی پور روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد 56 پروژه با اعتبار 410 میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی هفت پروژه با 915 میلیارد ریال اعتبار آغاز می شود.
وی بیان کرد: این پروژه ها در بخش های مختلف بهداشت و درمان، آب و فاضلاب، عمران و آبادانی شهرها و روستاها ، جهاد کشاورزی، گاز رسانی، توزیع برق و برق منطقه ای، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و گردشگری و ورزش و جوانان اجرا شده است.
رفیعی پور اضافه کرد: دولت تدبیر و امید با وجود فضای نامناسب اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمنان خارجی، با تمام توان برای خدمت رسانی به مردم تلاش کرده و توانسته در این راستا موفق باشد.
وی ادامه داد: امروز شاهد هجمه های گسترده دشمنان برای ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی هستیم و رسانه ها می توانند بهترین مقابله با حرکتهای دشمنان را داشته باشند.
رفیعی پور گفت: امروز نظام سلطه به دنبال ضعیف نشان دادن انقلاب اسلامی است و این وظیفه همگان است که برای ارائه دستاوردهای انقلاب تلاش کنند.
وی تاکید کرد: امروز نظام اجرایی کشور به سمتی حرکت کرده که هرکس دولت را نقد می کند و دولت نیز از نقدهای منصفانه به همراه راه حل، استقبال می کند.
6047/6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال