مسئولیت شکست تیم شاهین برابر بادران را بر گردن می گیرم

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: شهامت این را دارم و مسئولیت شکست تیمم برابر بادران در هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور را بر عهده می گیرم.

به گزارش ایرنا، محمود فکری روز پنجشنبه پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر بادران تهران در جمع خبرنگاران افزود: با این وجود وقتی تیمی شکست می خورد یا برد می آورد عوامل زیادی در این نتیجه نقش دارد.
وی بیان کرد: از مجموع عوامل موثر در نتیجه گیری چنانچه مجموعه 70 تا80 درصد رسالت خود را درست انجام دهد می توان به گرفتن نتیجه امیدوار شد.
فکری اظهارداشت: اکنون از هواداران پرشور شاهین عذرخواهی کرده و امیدوارم در هفته های آینده نتیجه های بهتری برای تیم رقم بخورد.
وی افزود: تیم شاهین بوشهر بطور کامل رها شده و موفقیت تیم نیز تنها ملزم به بازیکن و کادرفنی نیست و مسئولان نیز باید این تیم را دریابند.
فکری ادامه داد: بازیکنان شاهین بوشهر تا پیش از شروع فصل باید 30 درصد قرارداد خود را می گرفتند ولی این پرداختی به بازیکنان اکنون حدود 28 درصد است که تا به اینجا بصورت خرد خرد به بازیکنان پرداخت شده است.
وی عنوان کرد: من به عنوان سرمربی تیم شاهین نیز تاکنون تنها دریافتی ام از باشگاه پاداش های برد بوده و به جز این پاداش ها ریالی دریافتی نداشته ام.
سرمربی شاهین بوشهر افزود: این در حالی است که پس از استعفا از چندین تیم پیشنهاد داشتم ولی با وعده های مسئولان تیم تصمیم به بازگشت گرفتم.
وی ادامه داد: گرفتن بازیکنان با کیفیت در لیگ نیازمند داشتن شرایط مالی مناسب است که به دلیل مشکل مالی در نقل و انتقالات نیز نتوانستیم خوب عمل کنیم.
فکری گفت: تنها کاری که برای شاهین شده مدیرعامل از تیم گرفته شده (به دلیل 2 شغله بودن و مانع شدن از ادامه فعالیت توسط نهادهای نظارتی) که این مهم بیش از پیش باعث ضربه زدن به تیم می شود.
شاهین بوشهر با این شکست 27 امتیازی باقی ماند و رده چهارمی خود را در لیگ دسته یک فوتبال کشور حفظ کرد.
بادران تهران نیز با این برد 25 امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.
در هفته بیستم رقابت ها شاهین به مصاف شهرداری تبریز می رود و بادران تهران نیز در خانه با گل ریحان البرز دیدار می کند.
7212/6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال