پرونده تخلف معلم بوشهری به مراجع ذیصلاح ارجاع شد

بوشهر- ایرنا- روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر اعلام کرد: پرونده تخلف معلمی که در کلاس درس با یک دانش آموز برخورد ناشایست داشته است برای پیگیری به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شد.

به گزارش ایرنا، در اطلاعیه روز دوشنبه این روابط عمومی آمده است: در پی پخش فیلمی در شبکه های اجتماعی که برخورد نامناسب معلمی با دانش آموز خود درکلاس درس را نشان می داد، پس از بررسی های به عمل آمده، مشخص شد این معلم در یکی از مدارس غیر دولتی شهرستان بوشهر تدریس می کرده که رفتار ناشایست وی مورد تذکر و برخورد مسئولان قرار گرفت.
آموزش و پرورش بوشهر در اطلاعیه خود افزوده است: همچنین از حضور معلم در کلاس درس ممانعت و پرونده وی برای پیگیری های بعدی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.
این اطلاعیه افزوده است: نتایج نهایی تحقیق این پرونده در اسرع وقت به اطلاع عموم مردم رسانده خواهدشد.
دادستان بوشهر گفت: درارتباط با بد رفتاری یکی از معلمان با دانش آموز خود در یکی از مدرسه های ابتدایی در بوشهر هرچند تاکنون گزارشی توسط مراجع رسمی نرسیده و اولیای آن دانش آموز اعلام شکایتی نکرده اند ولی از باب حفظ حقوق عامه با اعلام جرم این دادستانی موضوع در یکی از شعبه های بازپرسی در حال رسیدگی است.
علی حسن پور افزود: دستور لازم برای انجام تحقیق پیرامون موضوع توسط بازپرس رسیدگی کننده صادر تا از بروز اینگونه برخوردهای غیر اصولی در مدرسه ها جلوگیری شود.
روز یکشنبه در فضای مجازی استان بوشهر کلیپی مبنی بر تنبیه تحقیر آمیز دانش آموزی در کلاس درس منتشر شد که معلم در حضور دیگر همکلاسی ها از این دانش آموز می خواهد روی زمین بنشیند، ولی دانش آموز می گوید 'این شلوار را 260 هزارتومان خریده ام و روی زمین نمی نشینم!'
در این کلیپ که بصورت مخفیانه با موبایل یکی از دانش آموزان ضبط شده، درنهایت معلم به زور متوسل شده و دانش آموز را روی زمین می نشاند!
6047/6043

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال