فقدان آیت الله شاهرودی ثلمه ای عظیم برای جامعه اسلامی است

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: آیت‌الله هاشمی شاهرودی همواره منشا خیر و برکت برای مردم و کشور بود و فقدان ایشان ثلمه ای عظیم برای جامعه اسلامی، حوزه و فقاهت است.

بوشر-ایرنا-عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر با صدور پیامی درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز سه شنبه در پیامی رحلت آیت الله سید محمود شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی که همواره منشا خیر و برکت برای مردم و کشور بود ثلمه ای عظیم برای جامعه اسلامی، حوزه و فقاهت است.
این استاد عظیم الشان و مجاهد نستوه، عمر پر برکت خود را صرف گسترش معارف دین و سیره اهل بیت (ع) و شاگردان برجسته ای را تربیت کرد و در چهار دهه عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره منشا خیر و برکت برای مردم و کشور بود.
استاندار بوشهر ضایعه درگذشت این عالم مجاهد را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید، فضلای حوزه علمیه، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، ملت بزرگ ایران و بویژه بیت مکرم ایشان تسلیت گفته است.
6043/7212

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال