هنرمند گناوه ای درجشنواره مد و لباس کشور افتخارآفرینی کرد

گناوه-ایرنا- مدیرعامل موسسه فرهنگی و هنری مردم نهاد نیمدری سبز گناوه گفت: آمنه فروردین از هنرمندان شهرستان گناوه و از اعضای این موسسه در جشنواره اینترنتی مد و لباس سی پال در تهران به عنوان برتر انتخاب شد.

محمد مظفری روز شنبه درگفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این هنرمند از فعالان عرصه مد و لباس در استان بوشهر است که از بین آثار ارایه شده، داوران پس از بررسی 2 اثر آن را در بخش طراحی لباس برای مناسبت های مذهبی حایز رتبه برتر دانستند.
وی اظهارداشت: این موسسه از سازمان های مردم نهاد برای توسعه فرهنگی و اجتماعی بویژه در حوزه مذهبی و فرهنگ عاشورایی تاکنون برنامه و فعالیت های مختلفی داشته که با استقبال خوبی روبرو شده است
این هنرمند هم گفت: در جشنواره اینترنتی مد و لباس سی پال که در حوزه های مختلف با محوریت هنر و اصالت ایرانی و اسلامی 16 تا 23 آذر در تهران برگزار شد در چند بخش آثار خود را ارایه که 2 اثر مذهبی ام توسط داوران به عنوان برتر برگزیده شدند.
آمنه فروردین افزود: در اختتامیه جشنواره که باحضور مقام های کشوری برگزارشد از آثار ارایه شده به عنوان برتر معرفی و تجلیل بعمل آمد.
وی گفت: چندین سال است که در حوزه مد و لباس در استان بوشهر فعالیت دارم و چندین نمایشگاه مد و لباس را در حوزه مذهبی با حمایت و همکاری موسسه نیمدری سبز برگزار کرده ام.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال