لیگ دسته یک فوتبال کشور

تماشای دیدار تیم های شاهین بوشهر و سرخپوشان رایگان شد

بوشهر-ایرنا- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: با پیگیری های صورت گرفته و موافقت هیات فوتبال این استان تماشای دیدار این تیم با سرخوپوشان پاکدشت از سری مسابقه های لیگ دسته یک فوتبال کشور رایگان اعلام شد.

به گزارش ایرنا، حسین باستین روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به حساسیت این دیدار انتظار می رود با حضور پرشور هواداران شاهد کسب سه امتیاز بازی توسط شاهین و قهرمانی این تیم در مسابقات نیم فصل باشیم.
وی بیان کرد: رویارویی تیم های شاهین و سرخپوشان پاکدشت به عنوان تیم های اول و دوم لیگ حساسیت این دیدار را دو چندان کرده است.
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: از هفته های گذشته به دلیل استقبال بی نظیر هواداران از بازی نماینده استان در مسابقات لیگ ازدحام قابل توجهی در ورودی های استادیوم شهید بهشتی بوشهر رقم خورد.
محمد نجفی افزود: در این راستا و با هدف تکریم تماشاگران و آرامش و آسایش آنها تمهیداتی از جمله افزایش درهای ورودی لحاظ شده است.
وی اظهار داشت: افزوده شدن درهای ورودی شاید تنها 20 درصد مشکل را حل کند از این رو انتظار می رود که هواداران با ورود خود در دقایقی مانده به بازی از شلوغی در های ورودی در حین شروع مسابقه خودداری کنند.
تیم های شاهین بوشهر و سرخپوشان پاکدشت به ترتیب با 27 و 26 امتیاز در رده های اول و دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارند.
این 2 تیم امروز در هفت شانزدهم بازی های لیگ یک در استادیوم شهید بهشتی بوشهر به مصاف یکدیگر می روند.
6043/7212

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال